Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

TANIMLAR

OGZATECH: OGZA Teknoloji Anonim Şirketi
SİTE: akademi.ogzatech.com internet sitesi
ÜYE: akademi.ogzatech.com internet sitesinin kullanıcısı

KOŞULLAR

1. OGZATECH tarafından SİTE iyileştirilmesi, geliştirilmesine yönelik olarak ve/veya yasal mevzuat çerçevesinde, eğitmenler tarafından siteye erişmek için kullanılan Internet Protokol (IP) adresi, siteye erişilen tarih ve saat, sitede bulunulan sırada erişilen sayfalar gibi birtakım bilgiler toplanabilir.

2. SİTE, eğitmenlerinin kişisel bilgilerini; yasal bir zorunluluk olarak istenmesi halinde (yasal olmayan ve işlemlerde kullanılan bir ip adresinden kaynaklanan bir takip var ise) veya (a) yasal gereklere uygun hareket etmek veya OGZATECH'e tebliğ edilen yasal işlemlere uymak adına yasal mercilere resmi karar karşılığı açıklayabilir.

3. Öğrencilerin iyzico.com üzerinden yapacakları ödemeler için kullandıkları kredi kartlarına ait bilgiler kesinlikle saklanmaz, satın alma sonrasında kart bilgilerinin girişi bankaya ait 3d secure sayfasından yapılır. SİTE banka üzerinden yapılan bu ödemeler sırasında oluşabilecek iletişim kesintilerinden, banka sistemlerinden kaynaklanan teknik sorunlardan veya ödeme onayı için bankadan tarafınıza iletilecek sms den sorumlu değildir.

4. OGZATECH iş bu üyelik sözleşmesi uyarınca, üyelerinin kendisinde kayıtlı elektronik posta adreslerine standart ürün teslim, bilgilendirme ve kampanya mailleri ve cep telefonlarına bilgilendirme SMS’leri gönderme yetkisine sahip olmakla beraber, eğitmen işbu üyelik sözleşmesini onaylamasıyla beraber bilgilendirme maillerinin elektronik posta adresine ve bilgilendirme SMS’lerinin cep telefonuna gönderilmesini kabul etmiş sayılacaktır.

5. SİTE bilgi güvenliğine ilişkin gerekli önlemleri almasına karşın, ÜYE’den kaynaklanan nedenlerle kendi kişisel verilerinin ele geçirilmesinden veya zarar görmesinden OGZATECH’in herhangi bir sorumluluğu yoktur.

6. OGZATECH bu Gizlilik Politikasını zaman zaman değiştirebilir veya güncelleyebilir, bu yüzden düzenli olarak gözden geçirmenizi tavsiye ederiz. Size değişiklikleri veya güncellemeleri mevcut koşullara uygun başka biçimlerde bildirebiliriz. Bu gizlilik ilkesinde değişiklik yapıldıktan sonra SİTE’yi veya sunulan ek hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, yapılan değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

; ;